Bestuur

Bestuur

Hier vind je het Organogram

Het bestuur van Phoenix is als volgt samengesteld:

Functie Naam bestuurslid Email
Voorzitter Toine Velthuijsen

voorzitter@phoenixzaltbommel.nl

Penningmeester Frank van Wijk

penningmeester@phoenixzaltbommel.nl

Secretaris Gerinda van Haaften

secretaris@phoenixzaltbommel.nl

Algemeen bestuurslid Tineke Rinkel

bestuur@phoenixzaltbommel.nl

Algemeen bestuurslid Els van der Weerd

bestuur@phoenixzaltbommel.nl

 

Phoenix kent de volgende commissies en vrijwilligersfuncties:

Commissie Email
Commissie Technische Zaken en Jeugd Zaken (CTJZ)

ctjz@phoenixzaltbommel.nl

Commissie Recreanten Zaken (CRZ)

crz@phoenixzaltbommel.nl

Commissie Evenementen Zaken (CEZ)

cez@phoenixzaltbommel.nl

Commissie Publiciteits Zaken (CPZ)

cpz@phoenixzaltbommel.nl

Wedstrijdsecretaris

wedstrijdsecretaris@phoenixzaltbommel.nl

Scheidrechtercoördinator / coördinator opleidingen

scheidsrechterszaken@phoenixzaltbommel.nl

Sponsorcommissie

sponsoring@phoenixzaltbommel.nl

Facilitaire Zaken

facilitairezaken@phoenixzaltbommel.nl

Ledenadministratie

ledenadministratie@phoenixzaltbommel.nl

Ledenadministratie Nevobo

nevobo_administratie@phoenixzaltbommel.nl

Kledingcommissie

kledingcommissie@phoenixzaltbommel.nl

Commissie Bommel Beach

bommelbeach@phoenixzaltbommel.nl

Lief en Leed

liefenleed@phoenixzaltbommel.nl

Zomeravondtoernooi

zomeravondtoernooi@phoenixzaltbommel.nl

Website en e-mail

webmaster@phoenixzaltbommel.nl

Beachvelden Tijningenplas

beachvelden@phoenixzaltbommel.nl