Bestuur

Bestuur

Phoenix Organogram 2016-2017

 

Het bestuur van Phoenix is als volgt samengesteld:

Functie Naam bestuurslid Email
Voorzitter Toine Velthuijsen

voorzitter@phoenixzaltbommel.nl

Penningmeester Frank van Wijk

penningmeester@phoenixzaltbommel.nl

Secretaris Gerinda van Haaften

secretaris@phoenixzaltbommel.nl

Algemeen bestuurslid Twan Strijbos

bestuur@phoenixzaltbommel.nl

Algemeen bestuurslid Frank Koster

bestuur@phoenixzaltbommel.nl

 

Phoenix kent de volgende commissies en vrijwilligersfuncties:

Functie Commissielid/-leden Email
Voorzitter Commissie Technische Zaken (CTZ) Frank Koster

ctz@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Jeugd Zaken (CJZ) vacature

cjz@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Recreanten Zaken (CRZ) Twan Strijbos

crz@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Evenementen Zaken (CEZ)

Kimberly Brandwijk

cez@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Publiciteits Zaken (CPZ) Kees Tanis

cpz@phoenixzaltbommel.nl

Wedstrijdsecretaris / uitslagencoördinator Theo van Rijen / Lotte van der Donk

wedstrijdsecretaris@phoenixzaltbommel.nl

Scheidrechtercoördinator / coördinator opleidingen Theo van Rijen / Frank Scheurwater

scheidsrechterszaken@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Sponsorcommissie Ellen Baarslag

sponsoring@phoenixzaltbommel.nl

Facilitaire Zaken Tineke Rinkel

facilitairezaken@phoenixzaltbommel.nl

Ledenadministratie Willemien Pruijsen

ledenadministratie@phoenixzaltbommel.nl

Ledenadministratie Nevobo Karin Schut

nevobo_administratie@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Kledingcommissie Judith Hament

kledingcommissie@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Bommel Beach Tineke Rinkel

bommelbeach@phoenixzaltbommel.nl

Lief en Leed Marcel van Wijk

liefenleed@phoenixzaltbommel.nl

Zomeravondtoernooi Carlo Boterman

zomeravondtoernooi@phoenixzaltbommel.nl

Website en e-mail Marcel Vroon

webmaster@phoenixzaltbommel.nl