Bestuur

Bestuur

Hier vind je het Organogram

Het bestuur van Phoenix is als volgt samengesteld:

Functie Naam bestuurslid Email
Voorzitter Toine Velthuijsen

voorzitter@phoenixzaltbommel.nl

Penningmeester Frank van Wijk

penningmeester@phoenixzaltbommel.nl

Secretaris Gerinda van Haaften

secretaris@phoenixzaltbommel.nl

Algemeen bestuurslid Tineke Rinkel

bestuur@phoenixzaltbommel.nl

Algemeen bestuurslid Els van der Weerd

bestuur@phoenixzaltbommel.nl

 

Phoenix kent de volgende commissies en vrijwilligersfuncties:

Functie Commissielid (aanspreekpunt) Email
Voorzitter Commissie Technische Zaken en Jeugd Zaken (CTJZ) Tineke Rinkel

ctjz@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Recreanten Zaken (CRZ) Frank Koster

crz@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Evenementen Zaken (CEZ)

Kimberly Brandwijk

cez@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Publiciteits Zaken (CPZ) Frank Koster

cpz@phoenixzaltbommel.nl

Wedstrijdsecretaris Theo van Rijen

wedstrijdsecretaris@phoenixzaltbommel.nl

Scheidrechtercoördinator / coördinator opleidingen Theo van Rijen / Wilco Gijben

scheidsrechterszaken@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Sponsorcommissie Ellen Baarslag

sponsoring@phoenixzaltbommel.nl

Facilitaire Zaken Twan Strijbos

facilitairezaken@phoenixzaltbommel.nl

Ledenadministratie Willemien Pruijsen

ledenadministratie@phoenixzaltbommel.nl

Ledenadministratie Nevobo Karin Schut

nevobo_administratie@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Kledingcommissie Barbara Lodewijks

kledingcommissie@phoenixzaltbommel.nl

Voorzitter Commissie Bommel Beach Rudy Klunder

bommelbeach@phoenixzaltbommel.nl

Lief en Leed Marcel van Wijk

liefenleed@phoenixzaltbommel.nl

Zomeravondtoernooi Sanne Tertoolen

zomeravondtoernooi@phoenixzaltbommel.nl

Website en e-mail Marcel Vroon

webmaster@phoenixzaltbommel.nl

Commissie Beachvelden Tijningenplas Marcel van Wijk

beachvelden@phoenixzaltbommel.nl